Profesyonel servis anlayışı, zengin menü seçenekleri, seçkin tatları, modern tasarımı ve sıcak atmosferi ile en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemekte olan ENCO’S, sizleri eşsiz lezzetlerini tanımaya davet etmektedir.

Yenibosna, Güneşli’deki ENCO’S restauranda çalışırken dinlenebilir, yemekli iş toplantılarınızı keyifli bir ara vermeye, arkadaş toplantılarınızı iştah açıcı karnavala, günün yorgunluğunu ağız tadı ile dolu bir sükunete dönüştürebilir ve doyulmaz sohbetlerle renklendirebilirsiniz.

Kahvaltı & Öğle Yemeği

Zengin kahvaltı menüsüne ilaveten ayrıca taze hazırlanmış sandviç ve baget olanaklarıyla da her gün sabah saat 07.00 den itibaren hizmet vermekteyiz.

Öğle yemeği sıkıntısına son. Saat 12:00 den itibaren açık büfe veya A la carte seçenekleri ile ENCO’S doyurucu porsiyonları sürekli değişen et, tavuk, balık veya vejetaryen menü seçenekleri ile yeni lezzetler sunmaya devam etmektedir.

Restaurant & Cafe

ENCO’S da usta ve dallarında uzmanlaşmış aşçı ve şeflerin hazırladıkları lezzetlerin yanı sıra en kaliteli serinleticiler, akıllarda kalacak iştah açıcılar ve tatlı çeşitleri yalnız gözlerinize hitap etmeyip, damaklarınızda da unutulmaz tatlar bırakacaktır. ENCO’S dost sohbetlerinizin, özenle seçilmiş kaliteli müzikle süslendiği bir buluşma yeri olarak, zamanını seçkin ve huzurlu bir atmosferde değerlendirmek isteyen kişilerin sıklıkla buluşmayı tercih ettikleri bir mekan olmuştur.

Catering & Etkinlik Hizmetleri

Özel bir gün için yenilikçi ve yaratıcı bir catering organizasyonuna mı gereksiniminiz var? O halde doğru adrestesiniz.

5 yıldan fazla bir zamandır, ENCO’S iş yemekleri, etkinlik organizasyonu ve catering hizmetlerine profesyonellik ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir. Etkinliklerinizin başarısına ENCO’S katkıda bulunsun. ENCO Plaza’da Restauranımızda buluşmak ümidi ile.